Sıkça Sorulan Sorular

Eloboost Kingdom nedir?

Eloboost Kingdom, Türkiye'de boosting hizmetlerini en uygun fiyatlarla ve kalitesinden ödün vermeden sunmayı amaçlayan profesyonel ve yasal bir kuruluştur. Tamamen kurumsal olarak sunduğumuz hizmetler ile müşteri memnuniyetine odaklanarak yolumuza devam etmekteyiz.

Müşteri yorumlarınızı nereden inceleyebilirim?

Sitemiz hakkında geçmiş siparişlerdeki tüm müşteri yorumları anasayfamızda bulunmaktadır. Anasayfamızdaki yorumlar dışında ek olarak galeri kısmı da mevcuttur. Ek olarak, Instagram hesabımızı da inceleyebilir ve verdiğimiz hizmetlerin bir kısmını görebilirsiniz.

Elo Boost nedir?

Elo Boost hizmeti, sitemizde bulunan profesyonel ve yüksek lige sahip oyuncuların hesabınıza girerek dereceli liginizi yükseltmesi işlemidir.

Elo Boost hizmetleri güvenli midir?

Tamamen güvenlidir ve diğer sitelerin aksine aldığımız pek çok önlem mevcuttur. Elo boost hizmetlerimizde herhangi bir risk bulunmamaktadır.

Vermiş olduğum siparişe ne zaman başlanır?

Hemen gün içerisinde, veya siparişi gece saatlerinde verdiyseniz gece içerisinde işleminize başlanacaktır. Güncel olarak en hızlı eloboost hizmetlerini sağlayan site konumundayız.

Siparişimi üstlenen booster ile iletişim sağlayabilir miyim?

Elbette, profilinizdeki "Siparişlerim" sekmesinden istediğiniz siparişi seçerek işleminizi takip edebileceğiniz ve booster ile iletişim kurabileceğiniz alana erişebilirsiniz.

Boost işlemleri sırasında gelen mesajlara dönüş yapılır mı?

Asla yapılmamaktadır. Müşteri memnuniyeti ve gizlilik en önemli prensiplerimiz arasındadır, hesabınızda hiçbir mesajlaşma yapılmadan işlemler sağlanamktadır.
Aklınıza takılan tüm farklı sorular için bize iletişim kanallarımız üzerinden istediğiniz an ulaşabilirsiniz.