Ekstra Seçenekler

Flash D (+9₺)

Flash F (+9₺)

Canlı Yayın (+69₺)

Boost Sonu +1 Win (+9₺)

Çevrimdışı Mod (+9₺)

Sipariş Ver

Sipariş verebilmeniz için giriş yapmalısınız.

Toplam Fiyat: 0

LoL Elo Boost Nedir?

League of Legends Elo Boost veya bir diğer adıyla LoL Elo Boost, League of Legends hesabınızın profesyonel oyuncularımız tarafından belirlediğiniz lige kasılması işlemidir. Mevcut liginizi, puanınızı ve ulaşmak istediğiniz konumu seçerek kolaylıkla sipariş verebilir ve yükselişe geçebilirsiniz. LoL Eloboost işleminizi uzman boosterlarımız gerçekleştirirken siz de bu esnada zamandan tasarruf edebilirsiniz. Ek olarak, elo boost işleminiz boyunca takımınıza gelebilecek olan feeder, afk, toxic oyunculardan da kurtulmuş olursunuz. İstediğiniz her an 7/24 otomatik sistemimizden elo boost siparişleri oluşturabilirsiniz.

Birinci Sınıf LoL Elo Boost Hizmetleri

Eloboost Kingdom olarak, müşterilerimize her zaman birinci sınıf lol eloboost hizmetleri sunmaktayız. Kaliteden asla şaşmayan, ve bunu aynı zamanda Türkiye'nin en uygun fiyatları ile sağlayan bir yapıdayız. League of Legends'ta birçok oyuncu hesabına gelen puan miktarının az olmasından yakınmaktadır, buna ek olarak dereceli maçların çoğunda maalesef maçı kazanmanızı engelleyen türden oyuncular mevcuttur. Derecelide ciddi bir yükseliş yakalamak birçok sebepten ötürü büyük bir zaman, sabır ve emek istemektedir, işte tam da bu noktada Eloboost Kingdom olarak size bu süreci en hızlı şekilde, en uygun fiyatlarla atlatma şansı sunmaktayız. LoL Elo Boost hizmetlerimiz ile hesabınızı çok daha yüksek ve kaliteli liglere getirtebilir, ardından daha profesyonel ve zevkli maçları deneyimleyebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak sunduğumuz eloboost hizmeti boyunca siparişinize özel iletişim alanında boosterınız ile diyalog kurabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.

LoL Eloboost Hizmetleri Güvenli Midir?

%100 Oranda güvenlidir, herhangi bir risk bulunmamaktadır. Sizler elo boost hizmeti uygulanmak üzere hesabınızı bize teslim ettiğiniz andan itibaren, hesabınız emin ellerdedir. Tamamen kurumsal ve profesyonel yapımız, birinci sınıf uzman kadromuz sayesinde yüksek güvenlik standartları sağlamaktayız. Örneğin, işleminiz ile ilgilenen booster bile sizin hesap giriş bilgilerinizi göremez, gizliliğiniz ve hesabınızın korunması amaçlarıyla özel olarak geliştirdiğimiz giriş programı sayesinde elo boost işleminizi teslim alan boosterımız, siparişinizi başlattığı zaman otomatik olarak sipariş verilen hesabınıza giriş sağlayıp işleminizi tamamlandığında da aynı şekilde otomatik olarak çıkış yapar. Ek olarak, vermiş olduğunuz tüm bilgiler yüksek güvenlikli veri tabanımızda SSL sertifikası ile şifrelidir, işlem bitiminde ise bu bilgiler yine aynı biçimde şifreli olarak sistemden silinir. Tüm bu güvenlik önlemlerimiz otomatik sistemimiz tarafından sağlanmakta ve insan müdahalesi bile bulunmamaktadır. Bunlar ve bunlar gibi birçok güvenlik önlemimiz sayesinde riski tamamen sıfıra indirerek lol boost işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.