Bilgi: League of Legends dereceli sezon değişikliklerinin ardından yerleştirme maçlarının sayısı 5 maç haline gelmiştir. Artık LoL'de ilk 10 maç yerine 5 maç atılmaktadır, sitemiz üzerinden siparişinizi bu şekilde oluşturabilirsiniz.

Ekstra Seçenekler

Flash D (+9₺)

Flash F (+9₺)

Canlı Yayın (+69₺)

Çevrimdışı Mod (+9₺)

Sipariş Ver

Sipariş verebilmeniz için giriş yapmalısınız.

Toplam Fiyat: 0

LoL İlk 5 Maç / LoL Yerleştirme Maçları

LoL İlk 5 maç veya bir diğer adıyla LoL Yerleştirme Maçları hizmetimizde League of Legends hesabınızın dereceli sezona başlayabilmesi ve bir lige yerleşmesi için oynanması gereken ilk 5 dereceli maçınızı profesyonel boosterlarımız tamamlamaktadırlar. İlk 5 maç, LoL dereceli maçlarının başlangıcı olması sebebiyle sezonun en önemli dereceli maçları arasında görülmektedir. Hesabınızın mümkün olan en yüksek puanları toplayıp üst kademelerden iyi bir dereceli başlangıcı yapabilmesi için bu hizmetimizi kullanabilir ve oyunlarınızı garanti altına alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden hem Tekli/Çiftli hem de Esnek Derecelide ilk 5 maç işlemi satın alabilir ve en iyi şekilde hesabınızın dereceli maçlarını oynatabilirsiniz. Yüksek MMR ve bol winli yerleştirme maçları için, Eloboost Kingdom olarak devamlı hizmetinizdeyiz.

İlk 5 Maç Garanti Win Sistemi

League of Legends Yerleştirme Maçları hizmetimizde ilk 5 maçlarınız için minimum 4 maç, yani %80 zafer garantisi sunmaktayız. Bu oran genel olarak %100 olmakta ve 5/5 win ile sonuçlanmaktadır. İlk 5 maçınızda 4'ün altında win alınması durumunda, garanti kapsamının dışında alınan her bozgun maçı başına işleminizin sonunda ekstra ikişer win hediye ederek kayıp LP miktarınızı fazlasıyla telafi ederek hesabınızı yükseltmekteyiz. İlk 5 maçı iyi geçen hesaplar diğer hesaplara göre her zaman daha iyi bir MMR seviyesine sahip olurlar ve yükselmeleri kolaylaşır, dolayısıyla League of Legends ilk 5 yerleştirme maçınızda bizi tercih ederek sezona etkili ve sağlam bir başlangıç yapabilirsiniz.